Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

19. 7. 2010

Tady mi můžete nechat vzkaz...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hezký nápad

(otomar dvořák, 23. 12. 2010 21:43)

Je to moc hezký nápad, věnovat stránky českým tokům. Je vidět, že jste teprve v počátcích, ale doufám, že to tady brzy zaplníte hezkými fotkami a informacemi.

Re: Hezký nápad

(Lucie K., 7. 4. 2011 16:55)

Děkuji za povzbuzení, budu se snažit a můj foťák taky, snad ještě přežije spoustu výletů, čundrů a cestování.

Co to je?

(Naštvaný, 30. 3. 2011 3:19)

Zase jenom další zlatokopecký web těžící z odkazů ve vyhledávači, které nemají s reklamami na nichž je založen nic společného. To Vám vůbec nevadí být jenom další v řadě profláknutých podobných podvodníků?

Re: Co to je?

(Lucie K., 7. 4. 2011 16:51)

Vážený pane Naštvaný, všechny tady prezentované fotografie jsou moje, vyfotografovala jsem je vlastnoručně a sama jsem si prošlapala cestičky vedoucí podél řek, říček a potůčků. Stejně tak na základě mých vlastních zkušeností jsou tu pro radost uvedeny tipy na výlety.
Další doplňující informace jsou sebrané z různých zdrojů (internet, knihy, časopisy, informační tabule, průvodci,...) a přetvořené do mých slov, takže vaše výkřiky o zlatokopcích a podvodnících nechápu.
Jsou to hlavně stránky pro radost. A že ta radost není zrovna vaše, to máte blbý, ale já s tím nic neudělám.
Reklamy sem doplňuje poskytovatel hostingu, protože ho mám od nich zdarma, ale nejsem ani firma ani profesionální fotograf a tedy zatím nevidím důvod, proč bych si měla zřizovat vlastní placenou doménu.